فروش و اجرای کاهگل مصنوعی یا مدرن و رنگ ساختمانی

اجرای رنگ کنیتکس در نمای ساختمان

اگر تا به حال به دنبال نقاشی دیوار ساختمان یا نمای ساختمان خود بوده باشید، به احتمال زیاد اسم رنگ کنیتکس را شنیده‌اید. نوعی رنگ که این روزها بیشتر نقاشان ساختمانی در انواع پروژه‌های خود مثل اجرای کنیتکس در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌دهند. اینکه چه نوع ساختمانی باشد، فرقی ندارد. رنگ کنیتکس به دلیل ویژگی‌های بالای خود قابلیت کاربرد در تمامی ساختمان‌های اداری، مسکونی و فروشگاهی را دارد. علاوه بر دیواره های داخلی ساختمان ها این رنگ برای اجرای نمای کنیتکس نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در واقع باید گفت که مقاومت بالا و کاهش هزینه دو دلیل اصلی استفاده از این رنگ در نمای کنیتکس ساختمان ها هستند.

اجرای-رنگ-کنیتکس-در-نمای-ساختمان
خرید-و-قیمت-رنگ-کنیتکس
رنگ-کنیتکس-نما
برای خرید رنگ کنیتکس و مشاوره و قیمت اجرای رنگ کینتکس نما در تهران و کرج و همه شهرستان ها تماس بگیرید.

رنگ کنیتکس چیست؟

رنگ کنیتکس یکی از محبوب‌ترین رنگ‌های پرکاربرد در رنگ کردن انواع جدار داخلی و خارجی دیواره‌ها است. این نوع رنگ به دلیل استفاده از موادی مانند پرلیت، میک، پنبه نسوز و رزین علاوه بر مقاومت بالا، چسبندگی زیادی از خود نشان می‌دهد. این دو خاصیت به حدی بالا است که می‌تواند باعث افزایش طول عمر آن در تمامی شرایط آب‌وهوایی شود. اگر این رنگ به درستی تهیه شود، بدون حتی ترک می‌تواند تا سالیان روی دیوار بماند. مهم‌ترین دلایلی که این روزها در اجرای رنگ کنیتکس نما و اجرای رنگ کینتکس در دیوار خانه استفاده می‌شود، شامل:  

مزایای رنگ کنیتکس

مقاومت بسیار بالا تا حدی که دچار ترک خوردگی و پوسته پوسته شدن نمی‌شود؛

شرایط جوی هیچ تأثیری روی رنگ پریدگی این نوع رنگ ندارد؛

به دلیل وجود رزین‌هایی در محصول، چسبندگی بسیار بالایی پیدا کرده و به راحتی از سطح دیوار جدا نمی‌شود که طول عمر آن را افزایش می‌دهد؛

اشتعال ناپذیر بودن؛ نداشتن بوی زیاد؛ اجرای سریع؛ تنوع بالا؛

 در واقع مقاومت و دوام بالا باعث افزایش کاربرد آن نه حتی در پروژه‌های ساختمانی بلکه ترمیم و بازسازی نمای ساختمان قدیمی با کنیتکس می‌شود. اینکه رنگ دیوار همیشه سالم به نظر برسد، حس بسیار خوبی را در بین افراد به وجود می‌آورد. دیوار سالم یعنی دیواری که حتی یک ترک هم نداشته باشد، مزیتی است برای فروش می‌توان روی آن تأکید زیادی کرد. فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌ها با استفاده از این رنگ می‌توانند همیشه محیط داخلی ساختمان خود را در حد نو نگه دارند. نکته مهم اینکه، این ترکیب رنگ فقط در ساختمان‌های امروزی نیست، بلکه می‌توان از آن برای ترمیم ساختمان‌های تاریخی استفاده کرد.
رنگ-نمای-ساختمان-کنیتکس
این سایت در زمینه اجرا و فروش کاهگل مصنوعی در تهران و کرج و شهرستان ها بصورت تخصصی فعال می باشد.

اجرای نمای ساختمان با کنیتکس

از هر لحاظی شما حساب کنید، رنگ کنیتکس برای نمای ساختمان و دیوارهای داخلی ساختمان شما به صرفه و ارزان خواهد بود. اگر پروژه رنگ کردن ساختمان با این نوع رنگ به درستی و با اصول انجام شود، شما فقط یک بار هزینه پرداخت می‌کنید. در بسیاری از ساختمان‌ها تا زمان پایان طول عمر ساختمان دیگر رنگ آمیزی مجددی انجام نمی‌شود. نکته مهم اینکه برای افزایش کیفیت کار بهتر است که از شرکت یا افراد متخصص کمک بگیرید. رنگ کردن با کنیتکس نیاز به رعایت زیرساخت‌ها و دیگر موارد خاصی دارد. از جمله اینکه شما کدام قسمت را باید از رنگ کنیتکس استفاده کنید؟ چه درصدی از حلال و رنگ را با هم ترکیب کنید؟ چه زیر ساختی برای آن لازم است؟ از همه مهم‌تر اینکه کدام نوع را به کار ببرید؟
اجرای-رنگ-کنیتکس

انواع رنگ کنیتکس

برای استفاده از این نوع رنگ باید به شرایط آب‌وهوایی محیط دقت کرد. کنیتکس پلاستیک برای نقاط با آب‌وهوای مرطوب مناسب نیستند. در واقع به دلیل آب گریز نبودن، به راحتی در صورت تماس با آب، آن را جذب کرده و خاصیت چسبندگی خود را از دست می‌دهد. البته این نوع مزیت‌هایی دارد که استفاده از آن را در مناطق خشک بسیار محبوب کرده است. این مزیت‌ها شامل نداشتن بوی نامطبوع، نداشتن قابلیت اشتعال و خشک شدن سریع بعد از استفاده است.

​پرکاربردترین نوع رنگ کنیتکس است که در همه جا به راحتی استفاده می‌شود. برای آن‌هایی که در مناطق شمالی کشور زندگی می‌کنند، نوع روغنی مناسب‌ترین گزینه خواهد بود. فقط نکته اصلی اینکه به دلیل ترکیب آن با بنزین برای محلول شدن تا زمان خشک نشدن کامل نباید اتاق یا خانه مورد استفاده قرار بگیرد. علت هم این است که اول از همه بنزین بوی نامطبوعی دارد و دوم اینکه امکان اشتعال سریع وجود دارد. در هنگام تازه بودن رنگ به هیچ وجه حتی یک کبریت هم روشن نکنید.

این نوع رنگ کاربرد مخصوص به خود را دارد. برای رنگ کردن دیوار با نوع اکریلیک از پمپ باد همراه با قیف استفاده می‌شود. این روش برای مکان‌هایی با متراژ دیوار بالا یا سقف بلند کاربرد زیادی دارد. فاصله حداقل 15 متری که نقاش باید با موضع داشته باشد، امکان رنگ کردن مکان دور دست را برای او راحت‌تر خواهد کرد.

انجام پروژه‌های رنگ کردن دیوار با کنیتکس مخصوصا اجرای رنگ کنیتکس نما فعالیت کاملاً تخصصی است. حتی برای رنگ کردن عادی هم نیاز است که از یک نقاش حرفه‌ای کمک بگیرید. رنگ کنیتکس همان‌قدر که می‌تواند مزیت داشته باشد، معایب هم خواهد داشت. درصد ترکیب رنگ با حلال به ویژه در نوع روغنی و چگونگی رنگ کردن و گرفتن انواع سوراخ‌ها و درزهای روی دیوار و نمای ساختمان با کنیتکس دو عاملی هستند که کیفیت نهایی را تعیین می‌کنند. توجه نکردن به این دو مورد می‌تواند نتیجه عکس در استفاده از رنگ کنیتکس داشته باشد.

موارد کاربرد رنگ کنیتکس

این نوع رنگ می‌تواند روی دیوارهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار بگیرد. البته بسته به اینکه شرایط آب‌وهوایی محل زندگی شما چگونه است، از نوع خاصی باید استفاده شود. همچنین اینکه ساختمان شما چه نوع کاربری هم دارد، تأثیری در انتخاب رنگ کنیتکس نخواهد داشت.

سفارش و خرید رنگ کنیتکس

این نوع رنگ را شما می‌توانید در هر فروشگاه ابزار و رنگی پیدا کنید. در واقع رنگ کم پیدایی نیست؛ اما این چگونگی رنگ کردن است که نیاز به متخصص دارد. سایت کاهرنگ با داشتن متخصصانی در زمینهٔ نقاشی ساختمان با کنیتکس و اجرای نمای کنیتکس، پروژه‌های رنگ کردن انواع دیوارها را انجام می‌دهد. خدمات اجرای نمای ساختمانی کنیتکس در تهران و همه شهرستان ها انجام می شود. در این نوع رنگ ابتدا بر اساس شرایط و نوع دیوار، نوع رنگ مورد نظر انتخاب می‌شود. سپس بعد از انتخاب ترکیب رنگی مورد نظر، متخصص کار خود را شروع می‌کند.

برای دریافت قیمت رنگ کنیتکس و قیمت اجرا نمای کنیتکس با شماره های درج شده تماس بگیرید. 

رنگ کنیتکس نمای ساختمان

Call Now Button